NyhetsbrevPriser og levering
CEWE FOTOBOK - Mitt liv
Kundeservice
Mandag-fredag: kl. 08.30 - 22:00
Lørdag: kl. 15.00 - 22.00
Søndag: kl. 09.00 - 22.00
Telefon: 21939701

Kundeservice
Mandag-fredag: kl. 08.30 - 22:00
Lørdag: kl. 15.00 - 22.00
Søndag: kl. 09.00 - 22.00
Telefon: 21939701

Fotoklubber

CEWE støtter opp om fotoklubber ved å sponse premier fra CEWE FOTOBOK til klubbenes interne og eksterne fotokonkurranser. Du kan lese mer nedenfor, hvor du også finner fotoklubber som samarbeider med CEWE FOTOBOK. Her møter du også venner av CEWE FOTOBOK, som avholder kurs, deler fotografiske opplevelser og inngår i fellesarrangementer mm.

Premier til fotokonkurranser

Vi ønsker å støtte de lokale fotoklubbenes gode arbeide med å fremme fotografiet. Derfor sponser vi CEWE FOTOBØKER til fotoklubbenes interne og eksterne fotokonkurranser. Kontakt kundeservicen vår på mail kundeservice@cewefotobok.no , hvis fotoklubben din har en fotokonkurranse dere mangler premier til.

Fotoklubber - Venner av CEWE FOTOBOK


Navn
Webadresse
Kontakt
Aalesund Smalfilmklubb www.abfotoklubb.no arild@filmcrew.no
Alvdal fotoklubb
brennodden@netcom.no
Andøy Fotoklubb ww.fotoklubb1.wordpress.com raskesara@tnett.no
Arendal fotoklubb www.arendalfotoklubb.no post@arendalfotoklubb.no
Asker og Bærum Fotoklubb www.abfotoklubb.no post@abfotoklubb.no
Asker og Bærum Videoamatører
erik.lunde@online.no
Askim Fotoklubb
henninpy@gmail.com
Atlanterhavsveien Fotoklubb www.atlanterhavsveienfotoklubb.com/ atlanterhavsveien@outlook.com
Batnfjord Fotoklubb www.facebook.com/BatnfjordFotoklubb/ batnfjord.fotoklubb@gmail.com
Beitstad fotoklubb www.beitstad.no/bfk.mb.htm
Bekkalokket fotoklubb www.bekkalokket.no leder@bekkalokket.no
Bergen Fritidsfilmere www.bergenfritidsfilmere.no/ fwettel@online.no
Bergen Kamera Klubb www.fotolangeland.dk ivan@holmedalfoto.net
Bodø Fotoklubb www.bofk.no medlem@bofk.no
Bryne Fotoklubb www.brynefotoklubb.no/ stian@sbp.no
Christianfjeld Photographers Club
pwalderh@online.no
Dale fotolag
t-geithu@online.no
Drammen Fotoklubb www.drammenfotoklubb.no post@drammenfotoklubb.no
Drøbak Fotoklubb www.drobakfoto.com drobak.fotoklubb@gmail.com
Egersund Fotoklubb www.egersund-fotoklubb.com baakre@gmail.com
Elverum Fotoklubb www.elverumfotoklubb.no tospje@online.no
f/62
eremvik@mimer.no
Farris Fotoklubb www.farrisfotoklubb.com farrisfotoklubb@gmail.com
Farsund Fotoklubb
farsund.fotoklubb@gmail.com
Femund Billedgruppe
post@femund-naturfoto.no
Fokus Fotoklubb www.fokusfotoklubb.org fokus.fotklubb1@gmail.com
Fokus Fotoklubb Sarpsborg
dhaaeide@online.no
Fosen Kameraklubb
lisbeat77@gmail.com
Fosnes Fotoklubb
covergaard@mac.com
Fotogjengen på Studentersamfundet i Trondhjem www.fotogjengen.no fg@fotogjengen.no
Fotoklubben HDO/Helsetjenestens driftsorganisasjon www.hdo.no
Fotogruppen HSH Haugesund
okb02jrk@studpost.hsh.no
Fotoklubben Linselusa Vinstra
fotoklubben.linselusa@gmail.com
Fotoklubben Lukkertid www.lukkertid.no post@lukkertid.no
Fotoklubben Sykehuset Levanger
ebonesmo@ntebb.no
FotoMax Kristiansand Kameraklubb www.facebook.com/fotomaxkameraklubb vidar.sorensen@speo.no
Fredrikstad Fotoklubb
ovewa@netcom.no
Førde Fotoklubb www.fordefotoklubb.no post@fastfrilans.no
Fusa Fotoklubb
fusafotoklubb@hotmail.no
Gamlebanken Fotoklubb
sisselka@hotmail.no
Gildeskål Fotoklubb www.jernbane-foto.dk Silje.nordgaard@gmail.com
Giske Fotoklubb www.giskefoto.no ohr@mimer.no
Gisund Fotoklubb
runek.privat@online.no
Gjesdal Fotoklubb www.gjesdal-fotoklubb.no geir@genistreken.no
Grenseland fotoklubb www.grenseland-fotoklubb.no grenselandfoto@gmail.com
Halden Kameraklubb www.haldenkameraklubb.no haldenkameraklubb@halden.net
Halden Video og smalfilmklubb
tex@strandbergtrevare.no
Hamar Kameraklubb www.hafk.no post@hafk.no
Hammerfest Fotoklubb
te-hoe@frisurf.no
Haugaland Fotoklubb www.hfklubb.no post@haugalandfotoklubb.no
Hidra Kameraklubb
karloj@online.no
Helle Naturfoto www.helle-naturfoto.no martiei@online.no
Hol Fotoklubb
Hol Fotoklubb
Holmestrand Foto Klubb www.hfoto.net/ j-vadet@online.no
Homborsund Fotoklubb www.homborsundfotoklubb.blogspot.dk gunnar@grimstad.online.no
Homborsund Fotoklubb www.homborsundfotoklubb.blogspot.dk gunnar@grimstad.online.no
Horten Fotoklubb www.hortenfotoklubb.no hortenfotoklubb@yahoo.no
Hustadvika Fotoklubb www.hustadvika-fotoklubb.no hustadvika.fotoklubb@gmail.com
Hønefoss Kameraklubb www.hokk.no oddbjorn.strand@gmail.com
IBMklubben Fotogruppa
arnt.lerheim@att.com
Inderøy fotoklubb
ole.gangstad@ntebb.no
Innherred Fotoklubb www.innherredfotoklubb.com toemalum@gmail.com
Jondal KameraKlubb
ihelen-j@online.no
Klub Zdobywcow www.klub-zdobywcow.no maciejciara@gmail.com
Kolbotn Fotoklubb www.kolbotnfotoklubb.no kolbotnfotoklubb@gmail.com
Kongsberg Kameraklubb www.kongsberg.kameraklub.no post@kongsberg.kameraklubb.no
Kragerø Fotoklubb www.kragero-fotoklubb.no www.kragero-fotoklubb.no
Kristiansund Kamera Klubb www.kameraklubben.kristiansand.no thfurmyr@gmail.com
Kvinesdal Fotoklubb www.kvinesdal-fotoklubb.net johannesham@hotmail.com
Kvinnherad Fotoklubb www.kvinnherad-fotoklubb.no post@kvinnherad-fotoklubb.no
Larvik Fotoklubb www.larvikfotoklubb.no lfk@foto.no
Lier fotoklubb www.lier-fotoklubb.org mailevensen@yahoo.com
Lillehammer Kameraklubb www.lillehammer-kameraklubb.no leder@lillehammer-kameraklubb.no
Lillesand Fotoklubb
dag.a.hagen@gmail.com
Lom Knipsarlag www.lom.knipsarlag.no p-baadsh@frisurf.no
Longyearbyen Fotoklubb www.longyearbyen.nu
longyearbyenfotoklubb@hotmail.com
Lukkertid www.lukkertid.no
Geir@ertzgaard.net
Malvik fotoklubb www.malvikfotoklubb.no
malvik.fotoklubb@gmail.com
Mandal Fotoklubb www.nsff.no/mandalfotoklubb.no
sjost@broadpark.no
Midsund Fotoklubb
leiar@midsundfotoklubb.com
Midt-Telemark Fotoklubb www.midt-telemarkfotoklubb.org
helge@hlfoto.no
Moelv Kameraklubb www.moelv-kameraklubb.com
atlesvee@bbnett.no
Modum fotoklubb www.modumfotoklubb.com
post@modumfotoklubb.com
Moi Fotoklubb www.moldekameraklubb.no
info@moldekameraklubb.no
morsaCAMERAtene Fotoklubb
janvidar@morsacameratene.no
Moss Fotoklubb www.mossfotoklubb.com
info@mossfotoklubb.com
Namsos Fotoklubb www.namsosfotoklubb.wordpress.com
olemeven@gmail.com
Narvik Kameraklubb www.narvikkameraklubb.no
bjarte@bjarte.org
Naturfotografene GLT www.naturfotografeneglt.com
leievens@bbnett.no
Nea Fotoklubb www.neafotoklubb.no
bernt.kulseth@c2i.net
Nes Kameraklubb www.nkk.link.no
terje.lindal@edb.com
Nesbyen kameraklubb www.nesbyenfoto.no
tore@nesbyenfoto.no
Nets Active Fotogruppa
oystein.bach@gmail.com
NHOs Fotoklubb
cmg@energinorge.no
Nittedal Fotoklubb www.nittedalfotoklubb.no
ekongs@online.no
Nordfjord Fotoklubb www.nordfjord-fotoklubb.blogspot.dk
maritimtim@gmail.com
Nordhordland Fotoklubb www.nhfoto.no
mail@nhfoto.no
Notodden fotoklubb
finnbjurvoll@gmail.com
Odda Fotoklubb www.oddafoto.no
dogagon@gmail.com
Os Fotoklubb www.osfotoklubb.no
styret@osfotoklubb.com
Oseberg Photo Society
sirihelvig@gmail.com
Porsgrunn Fotoklubb www.porsgrunnfotoklubben.no
belarsen@online.no
Porsgrunn Filmamatører
carl.f.sch@gmail.com
Rakkestad fotoklubb www.rakkestadfotoklubb.com
setveit@hotmail.com
Rana Kameraklubb www.ranakameraklubb.net
leder@rkkinfo.net
Rælingen kunstforenings fotoklubb www.ralingen.kunstforening.no/fotoklubb.shtml
rkfs.fotoklubb@kunstforening.no
Salangen fotoklubb www.salangenfoto.net
leder@salangenfoto.net
Sandefjord Fotoklubb www.sandefjordfotoklubb.com
kent@bentzen.no
Sandnes Fotoklubb www.sandnes-fotoklubb.no
karinb@sensewave.com
Sauda Fotoklubb www.saudafotoklubb.no
vidar.lunde@sauda.vgs.no
Samnanger Kameraklubb
leiar@samnanger-kameraklubb.no
Sandnes Fotoklubb www.sandnes-fotoklubb.no
o.johnsen@lyse.net
Skodje fotoklubb www.skodjefotoklubb.no
jokaco@online.no
Sjumilskogen bildegruppe
willy@bbnett.no
Sjumilskogen bildegruppe
willy@bbnett.no
Smøla Kameraklubb www.smolakameraklubb.com
wigdis.wollant@nktv.no
Solør Fotoklubb www.solorfoto.org
solorfotoklubb@yahoo.no
Sotra Fotoklubb
kennethuthaug@hotmail.com
Statoil Fotoklubb Midt-Norge
hwes@statoil.com
Stavanger Videoklubb
lasseogl@mac.com
Steinbruddet fotoklubb www.steinbruddetfoto.no
post@steinbruddetfoto.no
Stord Fotoklubb www.stordfotoklubb.no
lars@stordweb.no
Surnadal Fotoklubb
ronny@kvandephoto.no
Svolvær fotoklubb
bergliot.elvestad@kingoscar.com
Sørfold Fotoklubb www.sorfold-fotoklubb.no
olsenake@yahoo.no
Stranda fotoklubb www.strandafoto.no
post@strandafoto.no
Studentenes Fotoklubb, Universitetet i Oslo www.fotoklubben.no
styret@fotoklubben.no
Sør-Varanger Fotoklubb www.fotoklubb.net
ornulf@online.no
Tjøme Fotoklubb www.tjome-fotoklubb.no
Reidar.Thorsen@human.no
Toten fotoklubb www.totenfotoklubb.no
per.stale.syversen@me.com
Trollkjelen Fotoklubb www.trollkjelen-fotoklubb.org
bokorm02@yahoo.no
Tromsø Fotoklubb www.tromsofotoklubb.no
randi.olsen@uit.no
Trondhjems Kameraklubb
anne.dahl@ntnu.no
Trøndelag Fotoklubb www.trondelagfotoklubb.no
bjorn-tore@trondelagfotoklubb.no
Tverlandet Fotoklubb www.tverlandetfotoklubb.no
rhalfre@online.no
Tynset Videoklubb
hakon.tronnes@bbnett.no
Tysnes Foto & Videoklubb
ovaage81@hotmail.com
Tønsberg Kamera Klubb www.tonsbergkameraklubb.no
knut@fonn.biz
UMB Fotoklubb
umbfotoklubb@gmail.com
Ullensaker Kunstforening www.ullensaker-kunstforening-fotogruppa.blogspot.dk/
statframveien@nsn.no
Valdres Fotoklubb
karianne.kay@valdres-fotoklubb.no
Vesterålen Fotoklubb www.vefoto.no
leder@vefoto.no
Vestfold Fotoklubb www.vestfoldfotoklubb.no
leder@vestfoldfotoklubb.no
Vingelen Fotoklubb
st.kaasin@gmail.co
Vågan fotoklubb www.vaganfotoklubb.no
klubbleder@vaganfotoklubb.no
Vågsøy Fotoklubb
olaf.barmen@gmail.com
Vågå kameraklubb www.vagakameraklubb.no
post@vagakameraklubb.no
Øksnes Fotoklubb www.facebook.com/fotoklubbmyre
yreinho@tnett.no
Ålesund Kameraklubb www.aakk.no
fred.jensen@hotmail.no